INDIVIDUALI ILGALAIKIO MAKIAŽO KONSULTACIJA JUMS PATOGIU LAIKU! Skambinkite +370 698 15160 arba rašykite asmeninę žinutę.

Pirm. - Šešt.: 09:00 - 17:00

Šiuo metu: UŽDARYTA

+37069815160

S. Daukanto g. 33, Klaipėda

VEIDO PROCEDŪROS

Kosmetika

Veido procedūros atliekamos tik su profesionalia, kokybiška ir efektyvia kosmetika, kas garantuoja procedūrų efektyvumą bei jūsų komfortą.

GUINOT kompanija gyvuoja daugiau nei 40 metų ir yra viena iš pasaulio profesionalios kosmetikos gamintojų lyderių. GUINOT kompanija pirmoji sukūrė odos priežiūros priemones su 56 biologiškai aktyviais komponentais, kurie gyvybiškai svarbūs ląstelių atsinaujinimui. Visi GUINOT produktai yra sukurti be parabenų ir GMO, todėl oda juos puikiai toleruoja. GUINOT siūlo unikalią odos priežiūrą, su kuria išsipildo kiekvieno svajonė: ištisus metus lygi, pailsėjusi ir skaisti oda, lyg ką tik grįžus po atostogų.

Anna Lotan biokosmetikos laboratorijos kuria produktus jau daugiau nei keturis dešimtmečius. Šie produktai atspindi įkūrėjos Annos Lotan asmeninį požiūrį ir odos priežiūros filosofiją per 50 aktyvios kosmetikės ir pedagogės veiklos metų. Visi produktai yra sukurti pagal odos medžiagų apykaitą, įvairių tipų poreikius ir pagrindinę funkciją – apsauginį išorinį kūno barjerą. Šiandien Annos Lotan Tyrimų ir plėtros padalinys kuria naujos kartos produktus taikydamas revoliucinę veikliųjų medžiagų tiekimo sistemą, pagrįstą jūrine nanotechnologija.

Weyergans High Care AG – Vokietijos įmonė, žinoma visame pasaulyje, kaip gydomosios kosmetikos ir aparatūros gamintoja. Platinama 51 –iose pasaulio šalyse. Weyergans High Care AG siūlo platų asortimentą gaminamos kosmetikos veidui ir kūnui. Sprendžiamos ne tik kosmetologinės problemos, bet ir medicininio pobūdžio problemos. Šiuos metodus galima taikyti ir sveikatos priežiūroje, pavyzdžiui, kojų skausmų profilaktikai, taip pat ir sporto medicinoje. Kompanijos Weyergans naujienos – «mezoterapija be adatų», tai aukštos koncentracijos preparatai įvedami į odą modernių technologijų pagalba, taip pat kūno terapija neigiamų deguonies jonų dėka– dermionologija – rūgščių / šarmų balanso reguliavimui. Pagrindiniai Weyergans High Care AG sekmės principai tai inovatyvūs metodai, įranga, ir kūrybingas bendradarbiavimas su Mokslinių Tyrimų Institutu Max Planck.